More

  VLEN publikon listën për deputetë në gjitha zonat zgjedhore për zgjedhjet e 8 majit

  Koalicioni VLEN sot ka publikuar listën për deputetë në gjitha zonat zgjedhore për zgjedhjet e 8 majit. Në zonën 1 do të prijë Izet Mexhiti, në zonën 2 Afrim Gashi, në zonën 3 Shener Bilali, në zonën 4 Mendurim Zermanovski, në zonën 5 Salim Sulejmani, në zonën 6, Bilall Kasami.

  Ja lista e plotë:

  Zona  1

  1. Izet Mexhiti

  2. Bekim Sali

  3. Feride Haxhiu

  4. Zeqirja Tairi

  5. Hasim Murtezani

  6. Nafije Selmani

  7. Ismet Iseini

  8. Ibush Jusufi

  9. Safije Iljazi

  10. Liridona Alibojda

  11. Ahmet Ismaili

  12. Nurxhan Asanovska

  13. Fiona Abazi

  14. Astrit Iljazi

  15. Arsim Rustemi

  16. Hamza Ameti

  17. Ilhan Mamuti

  18. Ganimete Jusufi

  19. Anesa Miftari

  20. Faton Fazliu

  Zona 2

  1. Afrim Gashi

  2. Rijad Shaqiri

  3. Merita Kolçi – Koxhaxhiku

  4. Safije Sadiku – Shaini

  5. Astrit Iseni

  6. Medine Ljatifi

  7. Hakim Suma

  8. Herolind Sakipi

  9. Zana Zumeri

  10. Zana Durguti

  11. Xhemail Zendelovski

  12. Sara Arif

  13. Makfire Daipi

  14. Valbona Kadriu

  15. Feim Selmani

  16. Shukri Bekiri

  17. Isa Zekiri

  18. Luljeta Durguti

  19. Albina Ramadani

  20. Lirim Jashari

  Zona 3

  1. Shener Bilali

  2. Zejadin Aslanovski

  3. Fatma Emrulova

  4. Othman Jusufi

  5. Bujamin Mehmedov

  6. Floride Arsllanovska

  7. Sinan Maksudov

  8. Gjulsime Arslanovska

  9. Ivzo Ahmedov

  10. Teuta Xhaferi

  11. Femih Bejlurov

  12. Firdes Arslani

  13. Xhemazi Imerov

  14. Fuat Xhaferovski

  15. Fatime Arslani

  16. Besnik Arslanovsk

  17. Sadber Xhaferovska

  18. Osman Rexhepovski

  19. Zana Jusufi

  20. Safet Arsllani

  Zona 4

  1. Mendurim Zermanovski

  2. Urim Vejseli

  3. Miranda Kadriu

  4. Dashurie Zekiri

  5. Adelin Zekirovski

  6. Merven Mustafovski

  7. Rehan Zuberova

  8. Djenis Muratovski

  9. Bulent Aksoj

  10. Mbaresa Memeti

  11. Adnan Sulejmanovski

  12. Alisha Ugljanin

  13. Jetmir Selimovski

  14. Sevdet Xhaferovski

  15. Berna Fetoska

  16. Medina Resulovska

  17. Nedim Zekmanovski

  18. Zineta Ugljanin

  19. Almir Mustafovski

  20. Astrit Jashari

  Zona 5 

  1. Salim Sulejmani

  2. Valbona Adili- Emini

  3. Abdulla Bajramoski

  4. Shiqiri Korumi

  5. Yllka Nuredini

  6. Dalëndyshe Myftari

  7. Avni Amedi

  8. Albulena Demiri- Zendeli

  9. Shqipe Mustafa

  10. Agim Kera

  11. Fllnza Azizi Sadiku

  12. Afrim Qoku

  13. Arlinda Shlaku

  14. Xhemal Mena

  15. Edmond Muça

  16. Venera Asani

  17. Semir Bajrami

  18. Melinda Rashidi

  19. Xhafer Mustafa

  20. Selma Azizoska

  Zona 6 

  1. Bilall Kasami

  2. Bekim Qoku

  3. Mimoza Musa

  4. Halil Snopçe

  5. Fatmir Limani

  6. Saranda Imeri – Stafai

  7. Sadik Sulejmani

  8. Imërlie Saliu- Fetai

  9. Adnan Azizi

  10. Kaltrina Beqiri

  11. Sevim Veseli Berzati

  12. Muhamet Ameti

  13. Besim Memedi

  14. Gazmend Aliu

  15. Majlinda Imeri

  16. Haqim Ramadani

  17. Valon Idrizi

  18. Mehal Ismaili

  19. Arbnora Huseini

  20. Besar Durmishi

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

  Komisioni Rregullator i Energjetikës, i Shërbimeve të Ujit dhe i Shërbimeve të Menaxhimit me Mbeturinat Komunale i Republikës së...

  LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë

  Shpenzimet minimale të një familjeje në korrik kanë qenë 60.570 denarë dhe në krahasim me qershorin janë rritur për...

  Aktivë shtatë zjarre, në 24 orët e fundit janë regjistruar 29 zjarre në ambient të hapur

  Shkup, 22 korrik – Qendra për menaxhim me kriza në mëngjes njoftoi se në 24 orët e fundit ka...

  Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, tetë të lënduar

  Tetë persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në kilometrin e 40-të...