More

  VIDEO / Florian Marku mesazh kundërshtarit: Do të paguash për çdo gjë që ke thënë

  Florian Marku ka shkëmbyer disa fjalë të rënda me kundërshtarin e tij Kris Kongo para duelit që do të zhvillohet të dielën. Kjo nuk ishte hera e parë që dyshja kishin një ballafaqim të nxehtë përballë kamerave. Vitin e kaluar ata patën një përleshje fizike gjatë konferencës për shtyp, dhe ata do të boksojnë në ring përsëri të dielën.

   

  Në një klip të publikuar nga “Sky Sports”, shihet Marku përballë Kongos duke e kërcënuar para duelit që do ta zhvillojnë.

  “Të dielën, do ta shkatërroj fytyrën dhe ju do ta shihni këtë”, i ka thënë fillimisht Marku.

  “Të dielën do të paguash për çdo gjë që ke thënë. Ju do të paguani për çdo fjalë që keni thënë. Ju jeni i frikësuar, pas tri ose katër raundeve do të dridheni. Këmbët tua, sepse ti je një frikacak”, është shprehur Marku.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...