More

  Vendosen kurora me lule pranë shtatores së Isa Boletinit , në 105 vjetorin e çlirimit të Shkupit

  Nën patronazhin e SHTK “Vatra e Dervenit” për hirë të 105 vjetorit të çlirimit të Shkupit nga ana e Isa Boletinit vendosën lule pranë shtatorës së tij në Sheshin e Flamurit në Saraj.

  Prezent në këtë ngjarje ishin edhe familjarët e Isa Boletinit dhe të Hasan Prishtinës , ish ministri i Ekologjisë Bashkim Ameti , Komandanti i Brigadës 115 Rafiz Aliti (msusi) , Kryetari i Institutit për trashëgimi kulturore dhe shpirtërore Skender Hasani , anëtar të degës së Bdi-së në Saraj , si dhe ushtar të UÇK-së të rajonit të Dervenit.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...