More

  Vendosen kurora me lule pranë shtatores së Isa Boletinit , në 105 vjetorin e çlirimit të Shkupit

  Nën patronazhin e SHTK “Vatra e Dervenit” për hirë të 105 vjetorit të çlirimit të Shkupit nga ana e Isa Boletinit vendosën lule pranë shtatorës së tij në Sheshin e Flamurit në Saraj.

  Prezent në këtë ngjarje ishin edhe familjarët e Isa Boletinit dhe të Hasan Prishtinës , ish ministri i Ekologjisë Bashkim Ameti , Komandanti i Brigadës 115 Rafiz Aliti (msusi) , Kryetari i Institutit për trashëgimi kulturore dhe shpirtërore Skender Hasani , anëtar të degës së Bdi-së në Saraj , si dhe ushtar të UÇK-së të rajonit të Dervenit.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...