More

  Tragjedi në Gllumovë

  Në f. Gllumovë sot ka ndodhur një tragjedi e tmershme.

  Bilansi i kësaj ngjarje makabre rezultoi me katër persona të vrarë.

  Dorasi, Sh.S. fillimisht e ka vrarë vëllun e vet  A.S. dhe pastaj djalin e tij  M.S.  Më pas, ka vrarë edhe djalin e vëllaut tjetër, A.S.  Pas kësaj e ka vrarë edhe veten.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shuton Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdojë pa Blerim Bexhetin

  BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të fuksionojë pa Ali Ahmetin, Blerim Bexhetin, Musa Xhaferin kështu është...

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...
  WordPress Ads