More

  Tradita e re e Shkupit – Një copë bakllava për Kurban Bajram

  Shoqata Edukative Parimi Kulturor nga Shkupi edhe këtë vit me datë 31.08.2017 e enjte me fillim në ora 16:30 në sheshin Maqedonia – Shkup, për nder të festës së Kurban Bajramit organizon shpërndarje të bakllavasë si simbolikë të kësaj feste.

  Motoja e organizimit është “Tradita e re e Shkupit – Një copë bakllava për Kurban Bajram” .

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...