More

  Thaçi takohet me Ramën

  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është takuar me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin.

  Këtë e bëri të ditur Rama më anë të publikimit të një fotografie në rrjetin social Instagram.

  “Fotografia e Ditës” është mbishkrimi që ka shkruar Rama për këtë fotografi.
  Në fotografi shihet se ata të dy pinë kafe me njëri-tjetrin.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Taravari dhe Sela vizituan Sarajin

  Sonte në Saraj Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari dhe ish-kryetari Ziadin Sela takuan strukturat e partisë të...

  Drejtori i ri i NP “Rrugë dhe Rrugica” inspektoi punët në teren

  Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danela Arsovska dhe drejtori i NP “Rrugë dhe Rrugica”, Said Said, inspektuan fazën përfundimtare...

  Fondacioni “ALBIZ” ndërtoi kopshtin për fëmijë në Radushë

  Sot për herë të parë u ndërtua këndi i lojërave inkluziv për fëmijët me nevoja të posaçme në shkollën...

  Shqiptohen 164 gjoba në Shkup

  MPB njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejë 164 gjoba për shkelje të...
  WordPress Ads