More

  Temperaturat do të shkojnë deri në 27 gradë Celsius, njihuni me parashikimin e motit për Maqedoninë e Veriut

  Në Maqedoninë e Veriut vijon periudha e motit kryesisht me diell dhe i ngrohtë, me rritje të temperaturës në fundjavë.

  Temperaturat e mëngjesit do të jenë vazhdimisht mbi zero, ndërsa vranësira më e madhe me kushte për paraqitje të reshjeve pritet në fillim të javës së ardhshme dhe do të pasohet me rënie mesatare të temperaturave, njofton DPHM.

  Temperaturat minimale të mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri në 12, kurse maksimalet ditore do të arrijnë deri në 27 gradë.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...