More

  Taravari: Xhaferi kryeministër është simbolikë – të përkrahet nga të gjithë!

  Aleanca për Shqiptarët nuk sheh asgjë të keqë për ta mbështetur propozimin që Talat Xhaferi të jetë kryeministër teknik i vendit prej fundit të janarit të ardhshëm, përcjell KlanM.

  Sipas kryetari të kësaj partie, Arben Taravari, kjo është pjesë e marrëveshjes qeveritare mes BDI-së dhe LSDM-së para rreth 4 viteve.

  “Jo Talat Xhaferi, po cilido shqiptar të ishte mendojmë se edhe kjo është njëfarë porosie dhe patjetër që do ta përkrahim”, tha Taravari.

  Sipas tij, nuk ka të bëjë fare me përfitime, por për simbolikë, prandaj të gjithë shqiptarët duhet ta përkrahin këtë përzgjedhje./KlanMacedonia

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...