More

  Taravari thirrje bashkëveprimtarëve: Mos rrini si patericë e askujt! Afrohuni tek VLEN

  Kreu i ASH-së, njëherë edhe kandidat i opozitës shqiptare për president, Arben Taravari përmes një shkrimi në Facebook u ka bërë thirrje bashkëveprimtarëve të tij politik që të bëhen pjesë e opozitës.

  “Mirëdita të gjithëve e sidomos bashkëveprimtarëve të mi të Aleancës! Të gjithë ju, kudo që jeni, që jemi të lidhur me ideal dhe me kauzë disavjeçare, ju bëj Thirrje të afroheni tek VLEN! Mos rrini si patericë e askujt! Ju presim! Sinqerisht, Arbeni”, ka shkruar Taravari.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...