More

  Syneti falas në muajin Janar 2019 , nga dy kirurgët shqiptar në Shkup për familjet skamnore

  Syneti falas në muajin janar 2019 nga dy kirurgët shqiptar në Shkup për familjet skamnore, shpejtoni rezervoni termine

  SHKUP -Dy kirurgët shqiptar nga Maqedonia, të dielën më 13 janar, 2019 , do të qëndrojnë në Saraj të Shkupit, për të kryer “Syneti Falas” si vitin e kaluar, njofton portali, AMERIKA-RADIO SHQIPTARE me seli në Shkup.

  Njoftohën të gjithë familjarët e qytetit të Shkupit, Kumanovës  dhe komunës Saraj, Cair, Studenican, Haracinë se më datën 13 janar 2019 (ditën e diel) do të bëhët synetia falas sikurse edhe në vitin e kaluar nga dy kirurgët shqiptar me përvojë 15 vjecare.

  Synetia do të bëhët tek Ambulanta private duke filluar nga ora 10:00 deri në orët e mbremjës.

  Të interesuarit mund të lajmerohën në tel 070-888-136  të rezervojnë termine. Numri është i kufizuar. Cdo kush që lajmërohet i pari, regjistrohet në listë, për syneti falas.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...