More

  Syneti falas në muajin Janar 2019 , nga dy kirurgët shqiptar në Shkup për familjet skamnore

  Syneti falas në muajin janar 2019 nga dy kirurgët shqiptar në Shkup për familjet skamnore, shpejtoni rezervoni termine

  SHKUP -Dy kirurgët shqiptar nga Maqedonia, të dielën më 13 janar, 2019 , do të qëndrojnë në Saraj të Shkupit, për të kryer “Syneti Falas” si vitin e kaluar, njofton portali, AMERIKA-RADIO SHQIPTARE me seli në Shkup.

  Njoftohën të gjithë familjarët e qytetit të Shkupit, Kumanovës  dhe komunës Saraj, Cair, Studenican, Haracinë se më datën 13 janar 2019 (ditën e diel) do të bëhët synetia falas sikurse edhe në vitin e kaluar nga dy kirurgët shqiptar me përvojë 15 vjecare.

  Synetia do të bëhët tek Ambulanta private duke filluar nga ora 10:00 deri në orët e mbremjës.

  Të interesuarit mund të lajmerohën në tel 070-888-136  të rezervojnë termine. Numri është i kufizuar. Cdo kush që lajmërohet i pari, regjistrohet në listë, për syneti falas.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...