More

  Sulmet në Londër: Mbi 7 persona të vdekur deri më tani, dhjetra tjerë të lënduar

  Mediat britanike me raportimet e tyre të fundit, kanë treguar se 7 persona kanë humbur jetën në 3 sulme të ndara që kanë goditur sonte Londrën.
  Deri më tani 7 persona raportohen të vdekur dhe dhjetra të tjerë të lënduar në Londër.
  Ndërkohë, policia britanike ka bërë thirrje për qetësi. “Ju lutemi ta mbani qetësinë, por që jeni të kujdesshëm dhe të vëmendshëm”. “Ne po përdorim aftësinë e nevojshme dhe burimet tona për këto incidente”, thuhet një thirrjen e policisë.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...