More

  Sulmet në Londër: Mbi 7 persona të vdekur deri më tani, dhjetra tjerë të lënduar

  Mediat britanike me raportimet e tyre të fundit, kanë treguar se 7 persona kanë humbur jetën në 3 sulme të ndara që kanë goditur sonte Londrën.
  Deri më tani 7 persona raportohen të vdekur dhe dhjetra të tjerë të lënduar në Londër.
  Ndërkohë, policia britanike ka bërë thirrje për qetësi. “Ju lutemi ta mbani qetësinë, por që jeni të kujdesshëm dhe të vëmendshëm”. “Ne po përdorim aftësinë e nevojshme dhe burimet tona për këto incidente”, thuhet një thirrjen e policisë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Taravari dhe Sela vizituan Sarajin

  Sonte në Saraj Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari dhe ish-kryetari Ziadin Sela takuan strukturat e partisë të...

  Drejtori i ri i NP “Rrugë dhe Rrugica” inspektoi punët në teren

  Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danela Arsovska dhe drejtori i NP “Rrugë dhe Rrugica”, Said Said, inspektuan fazën përfundimtare...

  Fondacioni “ALBIZ” ndërtoi kopshtin për fëmijë në Radushë

  Sot për herë të parë u ndërtua këndi i lojërave inkluziv për fëmijët me nevoja të posaçme në shkollën...

  Shqiptohen 164 gjoba në Shkup

  MPB njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejë 164 gjoba për shkelje të...
  WordPress Ads