More

  SKANDAL/ 4 DEPUTET TË BESA-SE NË NJË VIJË ME VMRO-NË, NUK VOTUAN SHKARKIMIN E ZVERLEVSKIT

  Sot në kuvend siq duket 4 deputetët e Levizjes BESA nuk votuan shkarkimin e Marko Zvërlevskit.
  4 nga 5 deputetët e BESE-s nuk votuan dhe nuk moren pjesë në seancën gjatë votimit për shkarkimin e prokurorit publik Marko Zverlevski.

  Ashtu sic veproj edhe VMRO-DPMNE, i vetmi deputet i BESE-s që ishte prezent në sallë ishte Afrim Gashi. Ndërsa pro shkarkimit të Zverlevskit votoi edhe deputeti i PDSH-së Bardhyl Dauti.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...