More

  SKANDAL/ 4 DEPUTET TË BESA-SE NË NJË VIJË ME VMRO-NË, NUK VOTUAN SHKARKIMIN E ZVERLEVSKIT

  Sot në kuvend siq duket 4 deputetët e Levizjes BESA nuk votuan shkarkimin e Marko Zvërlevskit.
  4 nga 5 deputetët e BESE-s nuk votuan dhe nuk moren pjesë në seancën gjatë votimit për shkarkimin e prokurorit publik Marko Zverlevski.

  Ashtu sic veproj edhe VMRO-DPMNE, i vetmi deputet i BESE-s që ishte prezent në sallë ishte Afrim Gashi. Ndërsa pro shkarkimit të Zverlevskit votoi edhe deputeti i PDSH-së Bardhyl Dauti.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads