More

  Ska nevoj për panik në Saraj , është duke u inçizuar një film

  Përball urrës në hymje të Sarajit është vendosur një pikë kontrolli nga ana e forcave të policisë së Maqedonisë, si dhe në pikë pagesën rrugore është vërejtur konvoj i forcave të armatosura.
  Kjo gjendje i ngjanë kohës së vitit 2001 por sipas informacioneve bëhet fjalë për realizimin e një filmi andaj dhe nuk ka nevojë për shqetësim.

  Nuk ka asgjë për shqetsim të qytetarëve sepse në këtë lokacion do të bëhet një inçisim i një filmi.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Këto janë emrat e drejtorëve nga Alternativa

  Menu KërkAlternativa nga Koalicioni VLEN tanimë i kanë caktuar emrat e kandidatëve për sekretar shtetëror, drejtorë dhe zëvendësdrejtor, që pritet...

  Ali Ahmeti mbledh sot në Gostivar strukturat e BDI-së për mbledhjen e përgjithshme

  Bashkimi Demokratik për Integrim sot në Gostivar do të zhvillojë mbledhjen e përgjithshme. Mbledhja organizohet me kërkesë të kreut të...

  Në vendkalimin kufitar Tabanoc rritet fluksi i hyrje-daljeve në RMV

  Në vendkalimin kufitar “Tabanoc” ka rritje të fluksit të hyrje-daljeve nga vendi. Në vendkalimet tjera kufitare nga Maqedonia e Veriut...

  Taravari vizitoi familjen e foshnjës së dhunuar nga Saraji: Dhunuesit do të dënohen!

  Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, ka vizituar këtë mbrëmje familjarët e foshnjës 3 muajshe për të cilën u raportua...