More

  Sir Alex Fergusoni e fillon ditën në Çarshinë e Vjetër të Shkupit

  Shkupi këtyre ditëve është kryeqendra botërore e futbollit, në kryeqytetin tonë po qëndrojnë yje të futbollit botërorë, ndërsa një prej tyre është edhe Sir Alex Ferguson.

  Menaxheri legjendar i Manchester United-it, i cili tani është pjesë e kryesisë së klubit anglez. Ai mëngjesin e sotëm e ka shfrytëzuar për të parë bukuritë e Shkupit, duke zgjedhur perlën e qytetit Çarshinë e Vjetër të Shkupit.

  Gjigandët e futbollit evropian, Real Madridit dhe Manchester United, sonte në orën 20:45 do të përballen mes tyre për një tjetër trofe të madh, atë të Super Kupës së UEFA-s. /Portalb.mk/

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

  Me kryeministrin e Kosovës kemi takime të rregullta, qoftë kur kemi qenë në opozitë, qoftë tash kur jemi në...

  Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

  Vendimi i Gjykatës Administrative dhe i KSHZ-së që të rivotohet në 6 vendvotime në Njësinë e pestë zgjedhore dhe...

  Liqeni i Ohrit ndër më të vjetërit në Evropë

  LIQENI I OHRIT NJË NGA MË TË VJETËR NË EUROPË Ohër, 18 maj – Liqeni i Ohrit ndodhet në kufirin malor...

  Pasdite takim i kryesisë së BDI-së

  Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka njoftuar se pasdite kryesia e partisë do të mbajë takim. Takimi, siç është paralajmëruar...