More

  Sir Alex Fergusoni e fillon ditën në Çarshinë e Vjetër të Shkupit

  Shkupi këtyre ditëve është kryeqendra botërore e futbollit, në kryeqytetin tonë po qëndrojnë yje të futbollit botërorë, ndërsa një prej tyre është edhe Sir Alex Ferguson.

  Menaxheri legjendar i Manchester United-it, i cili tani është pjesë e kryesisë së klubit anglez. Ai mëngjesin e sotëm e ka shfrytëzuar për të parë bukuritë e Shkupit, duke zgjedhur perlën e qytetit Çarshinë e Vjetër të Shkupit.

  Gjigandët e futbollit evropian, Real Madridit dhe Manchester United, sonte në orën 20:45 do të përballen mes tyre për një tjetër trofe të madh, atë të Super Kupës së UEFA-s. /Portalb.mk/

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads