More

  Shtatë plazhet më të bukura të Shqipërisë

  Sigurisht se jeni lodhur nga plazhet e mbipopulluara dhe do të donit një privatësi totale në plazh, që për disa ditë do të tingëllonte sikur të jetë personalisht i juaji.

  Më poshtë po ju sjellim fotografi të Fation Plaku të bëra në plazhe “të virgjëra” të Shqipërisë, të cilat arbresh.info ju inkurajon t’i vizitoni në verën e këtij viti, që paralajmërohet të jetë mjaftë e nxehtë nga meteorologët.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...