More

  Shtatë plazhet më të bukura të Shqipërisë

  Sigurisht se jeni lodhur nga plazhet e mbipopulluara dhe do të donit një privatësi totale në plazh, që për disa ditë do të tingëllonte sikur të jetë personalisht i juaji.

  Më poshtë po ju sjellim fotografi të Fation Plaku të bëra në plazhe “të virgjëra” të Shqipërisë, të cilat arbresh.info ju inkurajon t’i vizitoni në verën e këtij viti, që paralajmërohet të jetë mjaftë e nxehtë nga meteorologët.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads