More

  SHMQSH “SARAJ” filloi projekti “Mësojmë drejtësi”

  Sot në SHMQSH “SARAJ” filloi projekti “Mësojmë drejtësi”, projekt i cili organizohet nga FORUMI RINOR ARSIMOR dhe ky organizim mbështetet nga programi CIVICA MOBILITAS.

  Qëllimi i këtij projekti është që nxënësit të zgjerojnë njohuritë e tyre në fushën e drejtësisë, demokracisë, sistemit juridik dhe sundimit të së drejtës.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads