More

  SHMQSH “Saraj” e para në garat e organizuara nga “Shoqata qytetare e pedagogëve të Artit figurtiv në Qytetin e Shkupit”

  Nga garrat e mbajtura për nderë të festës së“13 Nëntori”- ditës së Çlirimit të Qytetit të Shkupit, të organizuara nga “Shoqata qytetare e pedagogëve të Artit figurtiv në Qytetin e Shkupit”, Shkolla e mesme e Qytetit të Shkupit SARAJ, në konkurrencë me 15 shkolla tjera të Qytetit të Shkupit arriti që të merr vendin e parë me nxënësën Valdeta Rexhepi dhe vedin e dytë me nxënësën Belkisa Sali me mentorim të prof.Sermadije Berisha në lëndën e Artit figurativ./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...