More

  SHKOLLA FILLORE ‘DRITA’ NGA SHTATORI ME PAMJE TË RE

  Nxënësit e shkollës fillore ‘Drita’ të f. Rashçe, fillim vitin e ri shkollor në rrugëtimin drejt diturisë dhe ndërtimit të një të ardhme më të ndritur do ta fillojnë më të lumtur dhe në kushte infrastrukturore më të mira.

  E gjithë kjo, falë përkushtimit dhe angazhimit të banorëve zemërgjërë e bujar të vendosur për një të ardhme më të ndritur të fëmijëve tanë. I tillë është edhe ky investim kapital i pronarit të marketit ‘BUJO TREJD’, z. Nexhat Ismanit në rikonstruimin dhe fasadimin e objektit të shkollës.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...