More

  SHKOLLA FILLORE ‘DRITA’ NGA SHTATORI ME PAMJE TË RE

  Nxënësit e shkollës fillore ‘Drita’ të f. Rashçe, fillim vitin e ri shkollor në rrugëtimin drejt diturisë dhe ndërtimit të një të ardhme më të ndritur do ta fillojnë më të lumtur dhe në kushte infrastrukturore më të mira.

  E gjithë kjo, falë përkushtimit dhe angazhimit të banorëve zemërgjërë e bujar të vendosur për një të ardhme më të ndritur të fëmijëve tanë. I tillë është edhe ky investim kapital i pronarit të marketit ‘BUJO TREJD’, z. Nexhat Ismanit në rikonstruimin dhe fasadimin e objektit të shkollës.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...