More

  SHKA “SHQIPONJA” Shkup , fitues i tre çmimeve në Festivalin “GJILAN FEST 2017”

  Më datë 15-06-2017 në festivalin e këngëve dhe valleve popullore me karakter garues, “GJILAN FEST 2017 ” Shoqeria Kulturo-Artistike Shqiponja Shkup u prezantua në mënyr dinjitoze me një program të pasur artistik me këng dhe valle.

  Në këtë festival SHKA “SHQIPONJA” aritën ti fitojnë tre çmime edhe atë:

  1. VALLTARI MË I MIRË I FESTIVALIT
  ( FEVZI EBIPI)
  2. KËNGËTARI MË I MIRË I FESTIVALIT ( Selajdin Miftari)
  3. KOREOGRAFIA MË E MIRË E FESTIVALIT

   

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...