More

  SHKA “SHQIPONJA” Shkup , fitues i tre çmimeve në Festivalin “GJILAN FEST 2017”

  Më datë 15-06-2017 në festivalin e këngëve dhe valleve popullore me karakter garues, “GJILAN FEST 2017 ” Shoqeria Kulturo-Artistike Shqiponja Shkup u prezantua në mënyr dinjitoze me një program të pasur artistik me këng dhe valle.

  Në këtë festival SHKA “SHQIPONJA” aritën ti fitojnë tre çmime edhe atë:

  1. VALLTARI MË I MIRË I FESTIVALIT
  ( FEVZI EBIPI)
  2. KËNGËTARI MË I MIRË I FESTIVALIT ( Selajdin Miftari)
  3. KOREOGRAFIA MË E MIRË E FESTIVALIT

   

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...