More

  SHKA “SHQIPONJA” fitues të Festivalit Kombëtar Folklorik “PLAKU” 2017

  SH.K.A. SHQIPONJA SARAJ nuk kanë të ndalur , pas realizimit të Festivalit Ndërkombëtar ” SHKUPI FOLK FEST” 2017 SHQIPONJAT filluan menjëher me aktivitetet kulturore duke aritur që të marin  çmimin më të madh të një Festivali.

  Me datë 26-05-2017 SHKA “SHQIPONJA” aritën që të jenë fitues të çmimit më të madh të Festivalit Kombëtar Folklorik “PLAKU 2017” i cili u mbajt në Komoran Republika e Kosovës.

  Ky Festival u organizua për nderë ditëlindjes së heroit kombëtar  XHELADIN GASHI KOMANDANT PLAKU.

  Në vazhdim ju sjellim foto nga Festivali i mbrëmshëm

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...