More

  Shikoni madhësinë e breshërit që goditën Shkupin

  Këtë pasdite në Shkup dhe rrethina u godit nga shiu i rrëmbyeshëm, erëra të forta dhe breshëri.

  Shkupjanët në rrjetet sociale po shpërndajnë fotografitë nga breshëri që ra rreth dhjetë minuta, njofton TetovaSot. Një pjesë e automjeteve janë dëmtuar për shkak të madhësisë së breshërit që ka rënë në këto pjesë të Shkupit.

  Më poshtë mund ta shikoni edhe madhësinë e breshërit që goditi Shkupin.

   

   

   

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

  Me kryeministrin e Kosovës kemi takime të rregullta, qoftë kur kemi qenë në opozitë, qoftë tash kur jemi në...

  Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

  Vendimi i Gjykatës Administrative dhe i KSHZ-së që të rivotohet në 6 vendvotime në Njësinë e pestë zgjedhore dhe...

  Liqeni i Ohrit ndër më të vjetërit në Evropë

  LIQENI I OHRIT NJË NGA MË TË VJETËR NË EUROPË Ohër, 18 maj – Liqeni i Ohrit ndodhet në kufirin malor...

  Pasdite takim i kryesisë së BDI-së

  Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka njoftuar se pasdite kryesia e partisë do të mbajë takim. Takimi, siç është paralajmëruar...