More

  Shikoni madhësinë e breshërit që goditën Shkupin

  Këtë pasdite në Shkup dhe rrethina u godit nga shiu i rrëmbyeshëm, erëra të forta dhe breshëri.

  Shkupjanët në rrjetet sociale po shpërndajnë fotografitë nga breshëri që ra rreth dhjetë minuta, njofton TetovaSot. Një pjesë e automjeteve janë dëmtuar për shkak të madhësisë së breshërit që ka rënë në këto pjesë të Shkupit.

  Më poshtë mund ta shikoni edhe madhësinë e breshërit që goditi Shkupin.

   

   

   

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...