More

  Shi i madh e kaploi Shkupin , erëra të forta me shpejtësi 80 km në orë

  Nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike kanë njoftuar se erërat e forta që kapluan Shkupin kanë arritur shpejtësi mbi 80 kilometra në orë.
  Moti i keq, thonë ata, është duke lëvizur nga perëndimi drejt lindjes dhe në veri. Në orët e pasdites do të lëvizin drejt lindjes.
  Pasdite proceset do të jenë më intensive dhe do të ketë shi të rrëmbyeshëm, erëra të forta dhe kushte për paraqitje të breshrit.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...