More

  Sh.M.Q.Sh ” Saraj “- Shkup pajiset me mjete mësimore për të gjitha lëndët

  Vazhdojnë aktivitetet dhe punët në Sh.M.Q.Sh ” Saraj “- Shkup, sot u furnizuan të gjitha kabinetet me mjetet mësimore përkatëse si kabineti i Biologjisë , Kimisë , Fizikës ,Matematikës , Historisë si dhe me pajisjet sportive për lëndën e Sportit.

  Të gjithë këto mjete dhe pajisje do të jenë në disponim për nxënësit e Sh.M.Q.Sh ” Saraj “- Shkup,për punën praktike.
  Qëllimi i aktivitetit është që shkolla të ketë arsim cilësor si dhe përveç mësimin teorik të bëhet edhe mësimi praktik (vizuel).

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...