More

  Sh.M.Q.Sh “SARAJ” pjesë e debatit me temë : Për një sistem arsimor i cili siguron përsosje, aftësim dhe mësim inovativ

  Nxënësit e Sh.M.Q.Sh “SARAJ” në bashkëpunimin me Ambasadën e Francës dhe Institutin ZIP diskutuan rreth temës “Introducing innovationin the work of civil society organizations through SOCIAL ENTREPRENEURSHIP” për një sistem arsimor i cili siguron përsosje, aftësim dhe mësim inovativ.

   

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads