More

  Sejdini: 50 ditë më parë FFM-ja mori përsipër të rregullojë fushën e Arenës, ky është rezultati!

  Nesër do të luajmë kundër Anglisë në Arenën “Todor Proeski”, në një fushë të bukur dhe kjo falë Federatës së Futbollit të Maqedonisë, e cila mori përsipër ta rregullojë fushën para 50 ditës dhe e mbajti premtimin.

  Me atë rast dhe në prag të ndeshjes së nesërme ndërmjet Maqedonisë dhe Anglisë, presidenti i FFM-së, Muamet Sejdini, nuk e ka fshehur suksesin në profilin e tij në FB, ku shkruan:

  50 ditë më parë, FFM-ja mori përsipër që të rregullojë dhe të bëjë një fushë krejtësisht të re në Arenën “Todor Proeski”.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  [quads id=5]

  [quads id=4]

  spot_img

  Të fundit

  Danimarka miraton ligjin që ndalon djegien e Kuranit

  Parlamenti i Danimarkës ka miratuar ligj që ndalon “sjelljen e papërshtatshme” ndaj librave fetarë. Ligji njihet gjerësisht në vend...

  Rrahje në burgun e Idrizovës

  Më datë 06.12.2023 në ora 16.00 në SPB Shkup, nga IEVP Burgu Idrizovë, është raportuar se më datë 05.12.2023...

  Vauçerë për vizitë të vendeve turistike në Maqedoni- masa e re për mbështetje të studentëve

  Masa e Ministrisë së Ekonomisë për vauçerët për mbështetje të turizmit vendor që ishte destinuar për punëtorët me të...

  Ziberi: Disa institucione kanë punësuar vetëm maqedonas, disa vetëm shqiptarë

  Avokati i popullit, Naser Ziberi,  duke prezantuar Raportit  për monitorimin e zbatimit të parimit për përfaqësimin e drejtë dhe...
  spot_img
  WordPress Ads