More

  Saraj, i futen në shtëpi me armë

  Të mërkurën rreth orës 22 e 40 minuta në fshatin Gërçec të Sarajit në shtëpinë e pronarit me iniciale R.N. janë future dy persona të panjohur dhe e kanë plaçkitur.

  Sipas policisë, autorët të armatosur me revole, janë future në shtëpi, e ka lidhur pronarin në një karrige dhe kanë kontrolluar nëpër shtëpi.

  Pasi kanë gjetur stoli ari dhe para, janë larguar në drejtim të panjohur. Policia po ndërmerr për gjetjen e autorëve.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...