More

  Saraj, i futen në shtëpi me armë

  Të mërkurën rreth orës 22 e 40 minuta në fshatin Gërçec të Sarajit në shtëpinë e pronarit me iniciale R.N. janë future dy persona të panjohur dhe e kanë plaçkitur.

  Sipas policisë, autorët të armatosur me revole, janë future në shtëpi, e ka lidhur pronarin në një karrige dhe kanë kontrolluar nëpër shtëpi.

  Pasi kanë gjetur stoli ari dhe para, janë larguar në drejtim të panjohur. Policia po ndërmerr për gjetjen e autorëve.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads