More

  Rrufeja vret mbi 12 persona, ishin në një takim

  Më shumë se 12 persona kanë vdekur, pasi që janë goditur nga rrufeja.

  Shumica e të vdekurve ishin mysafir te nje feste dasmore.

  Ky vend gjithmonë ka qenë i rrezikuar nga vetëtimat, por këtë vit kanë qenë shumë më të theksuara tek Timori Lindor.

  Ekspertët kanë thënë se rritja e temperaturave si dhe shpyllëzimi janë dy faktorët kryesor për këtë gjë.

  Në mesin e viktimave janë dhe dy student në kryeqytet, pasi në kohën kur u goditën ishin duke luajtur futboll.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Këto janë emrat e drejtorëve nga Alternativa

  Menu KërkAlternativa nga Koalicioni VLEN tanimë i kanë caktuar emrat e kandidatëve për sekretar shtetëror, drejtorë dhe zëvendësdrejtor, që pritet...

  Ali Ahmeti mbledh sot në Gostivar strukturat e BDI-së për mbledhjen e përgjithshme

  Bashkimi Demokratik për Integrim sot në Gostivar do të zhvillojë mbledhjen e përgjithshme. Mbledhja organizohet me kërkesë të kreut të...

  Në vendkalimin kufitar Tabanoc rritet fluksi i hyrje-daljeve në RMV

  Në vendkalimin kufitar “Tabanoc” ka rritje të fluksit të hyrje-daljeve nga vendi. Në vendkalimet tjera kufitare nga Maqedonia e Veriut...

  Taravari vizitoi familjen e foshnjës së dhunuar nga Saraji: Dhunuesit do të dënohen!

  Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, ka vizituar këtë mbrëmje familjarët e foshnjës 3 muajshe për të cilën u raportua...