More

  Rinia e Gllumovës shpërndau mjete mësimore për shkollat e ulta në Gllumovë , Shishovë dhe Matkë

  Në fillim të vitit shkollor “Rinia e Gllumovës” sot (11.09.2017) në hapësirat e shkollës fillore,
  “Sami Frasheri”
  (Gllumovë , Shishovë dhe Matkë)
  shpërndau disa mjete mësimore për nxënësit e klasave të ulta.
  Gjithashtu nuk i haruam edhe nxënesit e Mesim Lexim Kur’ani në Gllumovë dhe Shishovë.
  Kënaqsia dhe lumturia në mesin e nxënësve ishin të pa pëbajtshme.
  Ata u gëzuan pa masë.
  Ata jan Arshmëria jonë.
  Ju premtuam se nxënësve më të mirë në fund te vitit dotë ken shperblime.
  Sot edhe ne u rikujtuam ne bankat tona shkollore , thuhet në jamërimin e Rinis së Gllumovës./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...