More

  Rinia e Gllumovës me aksion të madh

  Nën organizim e grupit Rinia e Gllumovës, do të meret aksion i madh humanitar në të gjithë shkollat e Komunës së Sarajit.
  Ditët në vijim do të shpërndahen çizme dhe patika për gjithë ato nxënës jetima dhe ata në nevojë.
  ”Falenderojmë të gjithë Drejtorët e Shkollave Fillore, të cilët gjetën kohë dhe vullnet që të na përkrahin në këtë aksion të madh humanitar.
  Faleminderim të veçant gjithashtu deri tek të gjithë ata donatorë që na perkrahin që të jemi pjesë e këtij humaniteti”  shkruan në faqen e tyre zyrtare në facebook Rinia e Gllumovës./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...