More

  Rijat Abdullahu nga Kondova largohet nga KF “Lepenci 1957”, shumë oferta në drejtim të tij

  Në adresë të qendërmbrojtësit më të mirë të KF Lepenci, Rijad Abdullahu, kanë arritur shumë oferta, pasi ai më tani ka ndërprerë bashkëpunimin me skuadrën nga Kaçaniku.

  Abdullahun, shumë skuadra dëshirojnë ta kenë në radhët e tyre, si nga Maqedonia, Kosova dhe nga Shqipëria, ndërsa nuk kanë munguar në drejtim të tij edhe ofertat nga Kroacia.

  Se cili do të jetë mjedisi i ri për këtë futbollistë mbetet të shihet gjatë ditëve në vazhdim, ndërsa ai ka falenderuar drejtuesit e KF Lepenci si dhe tifozët e saj të flakt “Fikshat”.

  “Falenderoj kryesin e klubit për bashkpunimin dhe tifo grupin “Fikshat” për mbështetjen që kisha gjate gjithë asaj kohe sa qëndrova atje. Uroj që KF Lepenci sa më shpejtë të kthehet aty ku e ka vendin në Superligë” ka thënë”, futbollisti Rijad Abdullahu.

  Ndryshe, Rijad Abdullahu ka djersitur fanellën e KF “Lepenci 1957”, gjatë këtij sezoni duke qenë titullar në të gjitha ndeshjet ku ka treguar performancë jashtëzakonisht të mirë ku tani pas ndarjes nuk kanë munguar ofertat e shumta në adresë të këtij futbollisti.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...