More

  REGJISTRIMI I NXËNËSVE DHE BURSË PËR MË TË MIRËT TE SHMQSH “SARAJ”

  Rregjistrimi për vitin shkollor 2017/2018 në Sh.M.Q.Sh “ SARAJ”-Shkup do të bëhet në dy drejtime :
  1.GJIMNAZ dhe
  2.EKONOMI

  – Afatet e regjistrimit:

  I. Afati i parë:
  1.Paraqitja e parë: 28 dhe 29 qershor 2017 prej 08:00 deri 15:00, ndërsa rezultatet shpallen më 30 qershor 2017.

  – Dokumentet e nevojshme:

  1. Fletëparaqitje për regjistrim (sigurohen nga shkolla, gjatë aplikimit)
  2. Dëftesat origjinale të klasës VI, VII, VIII dhe IX
  3. Çertifikata e lindjes (pa marrë parasysh datën e dhënies)

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...