More

  Raporto në derveni.info , të gjithë bashkë për Dervenin

  Të nderuar lexues të www.derveni.info tek ne informoheni drejt, saktë dhe shpejt për gjithçka rreth Dervenit: gjarjet, fenomenet, sukseset, arritjet dhe shqetësimet e banorëve të Dervenit.

  Ky është qëllimi i egzistimit të kësaj dritareje informative dhe promotive të Dervenit. Suksesi i deritanishëm nuk do të ishte arritur pa ndihmën e lexuesve, andaj për të vazhduar me sukses drejt qëllimit të përbashkët neve na duhet bashkëpunim me ju. Stafi jonë mirëpret të gjitha informacionet, lajmet, fotot dhe videot që Ju do ti dërgoni.
  Ju Falemimderit

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...