More

  Radio Shkupi shënon 74 vjetorin e programit në gjuhën shqipe

  Sot Radio Shkupi shënon përvjetorin e 74 të ekzistimit të programit në gjuhën shqipe. 74 vite Radio Shkupi ka përmbushur misionin e vet, duke qenë pranë dëgjuesve, duke i informuar më ngjarjet aktuale, duke i argëtuar me muzikën që nuk e ka asnjë radio tjetër shqiptare, transmeton koha.mk.

  Ky përvjetor gjen këtë radio me lajme të mira për dëgjuesit e vet, ku ëndrra e kahmotshme do të bëhet realitet, që së shpejti do të fillojë transmetimi i programit 24 orë në gjuhën shqipe, me shumë risi dhe ndryshime në program.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...