More

  Qytetarët e Zhelinës të pakënaqur me punën e Komunës , rrugët të papastruara

  Qytetarët e Komunës së Zhelinës të zhgënjyer nga autoritetet përkatësisht nga Kryetari i Komunës të cilin ndryshe e quajnë edhe “SULLTAN” banorët e kësaj komune.

  “Në rregull me borën e parë?
  Por a duhej që edhe tani të kapeni në befasi? Rrugët janë të papastruara, ku qëndron problemi, përse asnjë reagim nga autoritetet komunale, ku shkojnë parat për pastrim rruge dhe krypë?

  URGJENT populli kërkon transparencë!
  URGJENT pastrimi rrugëve!” , thuhet në reagimin e qytetarëve./derveni.info

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...