More

  Qytetarët e Zhelinës të pakënaqur me punën e Komunës , rrugët të papastruara

  Qytetarët e Komunës së Zhelinës të zhgënjyer nga autoritetet përkatësisht nga Kryetari i Komunës të cilin ndryshe e quajnë edhe “SULLTAN” banorët e kësaj komune.

  “Në rregull me borën e parë?
  Por a duhej që edhe tani të kapeni në befasi? Rrugët janë të papastruara, ku qëndron problemi, përse asnjë reagim nga autoritetet komunale, ku shkojnë parat për pastrim rruge dhe krypë?

  URGJENT populli kërkon transparencë!
  URGJENT pastrimi rrugëve!” , thuhet në reagimin e qytetarëve./derveni.info

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...