More

  Program për përmbylljen e gjusëmvjetorit nga nxënësit e “Faik Konica” Radushë

  Sot u organizua program për fundin e gjysmëvjetorit të parë të vitit shkollor 2018/2019 nga nxënësit e shkollës fillore “Faik Konica” Radushë , njofton derveni.info.

  Sot shkolla ”Faik Konica” Radushë prezentoi punën e saj për gjysmëvjetorin e parë të vitit shkollor 2018/2019 me program muzikor klasik, ekspozitë pikturash dhe përzgjedhje të pikturave më të mira në 3 vendet e para.
  Me votim të nxënësve:
  1. Mirnesa Sali me 52 pikë
  2.Anisa Sali me 37 pikë
  3.Hinda dhe Elvin Selimi me 35 pikë

  Poashtu u bë edhe prezentimi i revistës shkollore, për herë të parë në shkollën e Radushës./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...