More

  “Posta e Maqedonisë” me sistem për ndjekjen e blerjeve online

  “Posta e Maqedonisë” do të zbatojë një risi në punën e saj. Prej tani çdo kush që porosit në internet, do të mund që dërgesën ta ndjek nëpërmjet internetit, përcjell Telegrafi Maqedoni.

  “Gjithë qytetarët që blejnë nga vendet e huaja, arritjen e dërgesave të tyre në “Postën e Maqedonisë” dhe realizimin e shërbimit do të mund ta ndjekin përmes sistemit të ndjekjes së dërgesave, e vendosur në web-faqen www.posta.com.mk”, informojnë nga “Posta e Maqedonisë”.

  Me këtë thonë se, do të rritet siguria e dërgesave postare dhe me transparencë më të madhe do të eliminohen gjitha dyshimet për humbjen e qëllimshme të dërgesave.

  “Mbetemi edhe më tej në anën e shfrytëzuesve tonë dhe i inkurajojmë që për gjitha dilemat ose pakënaqësitë të na kontaktojnë drejtpërdrejtë ose online”, thonë nga “Posta e Maqedonisë”.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

  Me kryeministrin e Kosovës kemi takime të rregullta, qoftë kur kemi qenë në opozitë, qoftë tash kur jemi në...

  Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

  Vendimi i Gjykatës Administrative dhe i KSHZ-së që të rivotohet në 6 vendvotime në Njësinë e pestë zgjedhore dhe...

  Liqeni i Ohrit ndër më të vjetërit në Evropë

  LIQENI I OHRIT NJË NGA MË TË VJETËR NË EUROPË Ohër, 18 maj – Liqeni i Ohrit ndodhet në kufirin malor...

  Pasdite takim i kryesisë së BDI-së

  Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka njoftuar se pasdite kryesia e partisë do të mbajë takim. Takimi, siç është paralajmëruar...