More

  Plagoset një person nga Saraji , pas përleshjes me ish dashnoren

  Dyzet e dy vjeçarja A.N nga Shkupi dje me një thikë plagosi personin me iniciale I.I. (37), nga fshati Saraj, i cili më parë kishte pasur një mosmarrëveshje verbale me vajzën e saj KB, me të cilën më parë kishte qenë në dashuri.

  Ministria e Brendshme njofton se sulmi ndodhi natën në orën 00.15 në rrugën “Nju Delhi” në Shkup.

  Të plagosurit u transportuan në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “8 Shtatori” ku u gjetën plagë të rënda.

  Inspektimi u krye nga një ekip i SVR Shkupit. Po merren masa për të pastruar rastin.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...