More

  Plagoset një person nga Saraji , pas përleshjes me ish dashnoren

  Dyzet e dy vjeçarja A.N nga Shkupi dje me një thikë plagosi personin me iniciale I.I. (37), nga fshati Saraj, i cili më parë kishte pasur një mosmarrëveshje verbale me vajzën e saj KB, me të cilën më parë kishte qenë në dashuri.

  Ministria e Brendshme njofton se sulmi ndodhi natën në orën 00.15 në rrugën “Nju Delhi” në Shkup.

  Të plagosurit u transportuan në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “8 Shtatori” ku u gjetën plagë të rënda.

  Inspektimi u krye nga një ekip i SVR Shkupit. Po merren masa për të pastruar rastin.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads