More

  Paul Pogba viziton Mekën

  Futbollisti më i shtrenjtë në botë është në pelegrinazh në qytetin më të shenjtë të Islamit, në prag të fillimit të muajit të shenjtë Ramazan.

  Lojtari i përfaqësueses së Francës, Paul Pogba, ka shpërndarë një fotografi në të cilën shihet se ai është në Mekë, transmeton Koha.net. Në këtë fotografi, ai ka shkruar: “gjëja më e bukur që kam parë në jetën time”.

  Ai, po ashtu, përmes një postimi në Twitter ka uruar të gjithëve muajin e shenjtë të Ramazanit.

  24 vjeçari është bërë futbollisti më i shtrenjtë në histori verën e kaluar, pasi Manchester United i pagoi Juventusit 89 milionë funte.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...