More

  Parashikimi i motit për sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë mesatare, kohë pas kohe e përforcuar nga drejtimi jugor.

  Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 12, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 23 deri në 29 gradë.

  Në Shkup moti do të jetë i ngrohtë dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë mesatare, ndërsa në disa pjesë të luginës e përforcuar nga drejtimi juglindor.

  Temperatura minimale di të ulet në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 28 gradë Celsiusë

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...