More

  Parashikimi i motit

  Moti sot do të jetë me vranësira dhe periudha diellore. Nëpër luginat e vendit do të ketë rrënie të mjegullave.

  Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi jugor.

  Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri 0, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri 12 gradë celsius.

  Të martën në orët e mëngjesit pritet të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa deri të enjten moti do të jetë i qëndrueshëm.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...