More

  Nesër nëse ka zgjedhje në Maqedoni, ja cila parti shqiptare fiton

  Anketa më e re e BRIMA Galup tregon se pas formimit të Qeverisë së re ka ndryshime drastike në rejtingun e partive, njofton Aktuale.mk.

  Kështu sipas kësaj ankete në bllokun politik shqiptar Bashkimi Demokratik për Integrim radhitet e para me 26.6 % duke e lënë pas Besën e cila ka rejting prej 15.8 %  dhe LR-PDSH  me 15.5 %. Interesant është fakti se Besa LR-PDSH-së i ikë vetëm 0.3 %.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë...

  Parashikimi i motit për sot në Maqedoni,

  Me diell më pak dhe kryesisht në pjesët veriore me vranësira mesatare.Temperatura minimale do të jetë në interval prej...
  WordPress Ads