More

  Nënshkruajn Kodeksin, kandidatët në Saraj

  Kandidatët për kryetarë të Komunës së Sarajit, Blerim Bexheti I BDI-së, Bashkim Bakiu I BESËS, Sefedin Aliu I PDSH-së dhe Ekrem Aliu I Aleancës për Shqiptarët, sot nësnhkruajtin Kodeksin për Zgjedhje demokratike dhe të lira, pranë Komisonit Komunal Zgjedhorë, në Saraj.

  Kandidati I BDI-së, Blerim Bexheti, tha se ‘nga kur BDI-ja është në pushtet çdoher janë organizaur zgjedhje të qeta, demokratike, ku është shprehur vullneti I lirë I qytetarëve’. AI, siguri se strukturat e BDI-së në Saraj do të zhvillojn një fushatë të qetë, ku aktivistët e kësaj partie do të promovojn programin zgjedhorë familje në familje.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...