More

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut do jetë me diell dhe vranësira, ndërsa në pjesën veriperëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

  Në vend do të fryjë një erë e fortë nga drejtimi perëndimor.

  Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri 10, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 17 deri 26 gradë celsius.

  Deri në fundjavë moti do të jetë me diell dhe vranësira, përpos ditës së enjte ku do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  27 prilli/ Drejtori i VMRO-së ua pezulloi dënimet disa të dënuarve

  U.d. drejtor i Drejtorisë për Ekzekutimin e Sanskioneve, Aleksandar Pandov, pezullon nga dënimi disa nga të dënuarit për rastin...

  Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

  Komisioni Rregullator i Energjetikës, i Shërbimeve të Ujit dhe i Shërbimeve të Menaxhimit me Mbeturinat Komunale i Republikës së...

  LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë

  Shpenzimet minimale të një familjeje në korrik kanë qenë 60.570 denarë dhe në krahasim me qershorin janë rritur për...

  Aktivë shtatë zjarre, në 24 orët e fundit janë regjistruar 29 zjarre në ambient të hapur

  Shkup, 22 korrik – Qendra për menaxhim me kriza në mëngjes njoftoi se në 24 orët e fundit ka...