More

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot paradite do të jetë me vranësira të ndryshueshme, ndërsa pasdite kryesisht në pjesët perëndimore kryesisht me shi dhe borë në viset më të larta.

  Gjatë natës reshjet do të jenë më të dendura. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 11 deri në 15 gradë.

  Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme, ndërsa kah fundi i ditës me reshje shiu. Temperatura minimale do të ulet në 4 ndërsa ajo maksimale do të arrij në 12 gradë Celsiusë.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...