More

  Mjeshtri i ndërtimtarisë nga Kondova , bie nga skela dhe humbet jetën

   

  Një tragjedi ka ndodhur dje në fshatin Kondovë.

  Deri sa ka qenë duke punuar në një shtëpi, një mjeshtër ndërtimtarie ka rënë nga skela dhe ka ndërruar jetë, shkruan Gazeta Lajm.

  MPB njofton se fatkeqësia ka ndodhur rreth orës 13.45 minuta, kurse 59 vjeçari N.I nga Kondova menjëherë pas rënies është transferuar në Emergjencë, ku për fat të keq ka ndërruar jetë.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...

  Talat Xhaferi: Shkruam histori, gjeneratat e reja ta vazhdojnë dhe ta përsosin

  Tani më ish kryeministri Talat Xhaferi, në rrjetin social facebook ka falënderuar të gjithë për mbështetjen në këto ditë...

  Moti i lig dëmton të mbjellat/ Bujqët e Straçincës: Puna e disa muajve shkoi dëm në pak minuta

  Mijëra hektarë të mbjella janë demtuar nga moti i ligë i një ditë më parë. Ekipi ynë vizitoi fshatin...