More

  Me plis në kokë e flamur kombëtar, boksieri shqiptar rrëzon kundërshtarin brenda një minute (VIDEO)

  Boksieri shqiptar, Roberto Bakaj, ka fituar një ndeshje tjetër në boksin profesionalist.

  Shkodranit iu dëshën vetëm disa sekonda për ta rrëzuar me KO, kundërshtarin e tij Stephanie Tchampa.

  Kjo ishte ndeshja e dhjetë e tij dhe të gjitha fitore në boksin profesionist.

  Bakaj kishte përkrahje të madhe nga tifozët shqiptar, në meçin i cili u zhvillua në Marl të Gjermanisë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  [quads id=5]

  [quads id=4]

  spot_img

  Të fundit

  Danimarka miraton ligjin që ndalon djegien e Kuranit

  Parlamenti i Danimarkës ka miratuar ligj që ndalon “sjelljen e papërshtatshme” ndaj librave fetarë. Ligji njihet gjerësisht në vend...

  Rrahje në burgun e Idrizovës

  Më datë 06.12.2023 në ora 16.00 në SPB Shkup, nga IEVP Burgu Idrizovë, është raportuar se më datë 05.12.2023...

  Vauçerë për vizitë të vendeve turistike në Maqedoni- masa e re për mbështetje të studentëve

  Masa e Ministrisë së Ekonomisë për vauçerët për mbështetje të turizmit vendor që ishte destinuar për punëtorët me të...

  Ziberi: Disa institucione kanë punësuar vetëm maqedonas, disa vetëm shqiptarë

  Avokati i popullit, Naser Ziberi,  duke prezantuar Raportit  për monitorimin e zbatimit të parimit për përfaqësimin e drejtë dhe...
  spot_img
  WordPress Ads