More

  Me plis në kokë e flamur kombëtar, boksieri shqiptar rrëzon kundërshtarin brenda një minute (VIDEO)

  Boksieri shqiptar, Roberto Bakaj, ka fituar një ndeshje tjetër në boksin profesionalist.

  Shkodranit iu dëshën vetëm disa sekonda për ta rrëzuar me KO, kundërshtarin e tij Stephanie Tchampa.

  Kjo ishte ndeshja e dhjetë e tij dhe të gjitha fitore në boksin profesionist.

  Bakaj kishte përkrahje të madhe nga tifozët shqiptar, në meçin i cili u zhvillua në Marl të Gjermanisë.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Këto janë emrat e drejtorëve nga Alternativa

  Menu KërkAlternativa nga Koalicioni VLEN tanimë i kanë caktuar emrat e kandidatëve për sekretar shtetëror, drejtorë dhe zëvendësdrejtor, që pritet...

  Ali Ahmeti mbledh sot në Gostivar strukturat e BDI-së për mbledhjen e përgjithshme

  Bashkimi Demokratik për Integrim sot në Gostivar do të zhvillojë mbledhjen e përgjithshme. Mbledhja organizohet me kërkesë të kreut të...

  Në vendkalimin kufitar Tabanoc rritet fluksi i hyrje-daljeve në RMV

  Në vendkalimin kufitar “Tabanoc” ka rritje të fluksit të hyrje-daljeve nga vendi. Në vendkalimet tjera kufitare nga Maqedonia e Veriut...

  Taravari vizitoi familjen e foshnjës së dhunuar nga Saraji: Dhunuesit do të dënohen!

  Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, ka vizituar këtë mbrëmje familjarët e foshnjës 3 muajshe për të cilën u raportua...