More

  ME LARJE MANUALE U HOQËN MBETJET E FUNDIT TË BORËS NË SHESHIN “MAQEDONIA”

  Ekipet e NP “Higjiena Komunale” – Shkup kryejnë larje manuale në sheshin “Maqedonia”, me qëllim që të hiqen tërësisht mbetjet e borës dhe akullit.

  Larja manuale u bë me ndihmën e autocisternës dhe automjetit speciale komunale “Avanti”.

  Në sheshin “Maqedonia” vazhdojnë aktivitetet e përditshme të NP “Higjiena Komunale”- Shkup, fshirja dhe zbrazja e shportave për mbeturina.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...