More

  LR-PDSH me kandidat të saj për President

  Lëvizja për reforma në PDSH do të del me kandidat të vetin për President.Këtë e konfirmoi edhe vetë z.Sela.

  “Nuk kam patur kontakte me Lëvizjen Besa në lidhje me atë që flitet në media, për zgjedhjet presidenciale, por e vërteta është që me Lëvizjen Besa kontakte kemi pasur ato ditë para ndryshimeve Kushtetuese. Kemi qenë në kontakt të vazhdueshëm në lidhje me ndryshimet Kushtetuese. Qëndrimi ynë për zgjedhjet presidenciale akoma nuk është zyrtar. Zgjedhjet akoma nuk janë shpallur në fund të fundit, afatet rrjeshin por qëndrimi jonë dihet se cili do të jetë për zgjedhjet presidenciale. Kjo parti do te del me kandidatin e saj por pastaj është çështja të vendimi se a do të kemi koalicion me ndonjë subjekt politik, për të cilën do të marrin vendim oeganet e partisë”, deklaroi Sela .

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...