More

  Lirohen çmimet e derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendosur që pas mesnate të lirohen për nga dy denarë çmimet e derivateve të naftës.
  Nga data 12.12.2023, ora 00:01 çmimet maksimale të derivateve të naftës do të jenë:
  EUROSUPER BS – 95 do të shitet për 76,50 (denarë/litër)
  EUROSUPER BS – 98 do të shitet për 78,50 (denarë/litër)
  EURODIZEL BS (D-E V) do të shitet për 74,00 (denarë/litër)
  Vaj për Djegie Ekstra i Lehtë 1 (EL-1) do të shitet për 73,00 (denarë/litër)
  Mazut М-1 SU do të shitet për 40,572 (denarë/kilogram).

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...