More

  Lirimi nga Kondova i jashtëzakonshëm në Formula 4

  Piloti shqiptarë nga Kondova Lirim Zendeli zuri vendin e parë në kualifikimet për garën e rradhës në Formula 4 , njofton derveni.info.

  “Është një ndjenjë e madhe për të marrë polin për fundjavën e kaluar. Çfarë makine e mrekullueshme ju falenderoj Ralf dhe Roman”  shkruan në profilin e tij në facebook Lirim Zendeli/derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...