More

  Lirimi nga Kondova i jashtëzakonshëm në Formula 4

  Piloti shqiptarë nga Kondova Lirim Zendeli zuri vendin e parë në kualifikimet për garën e rradhës në Formula 4 , njofton derveni.info.

  “Është një ndjenjë e madhe për të marrë polin për fundjavën e kaluar. Çfarë makine e mrekullueshme ju falenderoj Ralf dhe Roman”  shkruan në profilin e tij në facebook Lirim Zendeli/derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads